دوره‌ها

آموزش لاراول


مجتبی پاکزاد مجتبی پاکزاد

لاراول یکی از قدرتمندترین فریموک‌های اپن سورس مبتنی بر PHP است که طراحی شده تا وب اپلیکیشن‌هایی با طیف گسترده‌ای از فیچرهای بروز را به سادگی بسازید. یادگیری فریمورک لاراول ساده است. برای شروع مشاهده آموزش لاراول تنها کافی است با اصول پایه PHP آشنایی داشته باشید تا لاراول را در عمل یاد بگیرید. قطعا مباحث پیشرفته لاراول نیاز به تسلط به PHP در سطح بالاتری دارد. لاراول یک فریمورک امن است و وب سایت شما را در مقابل حملات مختلف محافظت می‌کند.

اولین ورژن لاراول در ژوئن 2011 و با هدف جایگزینی بسیار پیشرفته‌تر برای فریمورک کدایگنایتر معرفی شد. لاراول دارای روتینگ بسیار تمیز، مایگریشن، کامندلاین آرتیزان، ORM و فیچرهای بسیار دیگری است.

 

چگونه لاراول را یاد بگیریم؟

 

از آنجایی که لاراول یکی از بهترین فریمورک‌های PHP است، هر توسعه دهنده‌ای به دنبال افزایش مهارت‌های خود در لاراول است. آموزش‌های لاراول مختلفی در سطح وب وجود دارد اما یافتن بهترین، برای تازه کارها کاری سخت است.

این دوره به صورت رایگان برای تازه کارها ارائه شده است. این دوره در قالب 10 ویدیو آموزشی تهیه شده است. در این دوره، نحوه ساخت یک پروژه را خواهید آموخت.

این یک دوره کاملا رایگان با 22 درس است که تمامی سکشن های فریمورک لاراول را پوشش می دهد. این دوره برای کسانی طراحی شده است که می خواهند لاراول را بیاموزند و علاقمند به یادگیری Eloquent ORM به عنوان بخش مرکزی لاراول هستند.

 

چرا لاراول انقدر محبوب است؟

 

زیرا هنگامی که آن را یاد بگیرید، ساخت اپلیکیشن‌های پیچیده برایتان ساده خواهد بود، زیرا توسعه دهنده‌های بسیاری کدهایی را در قالب پکیج‌ها نوشته‌اند که می‌توانیم در اپلیکیشن لاراولی خود استفاده کنیم تا آن را بهتر سازیم.

در این دوره آموزش رایگان لاراول ، گام به گام به شما نمایش خواهیم داد که چگونه با لاراول وب اپلیکشن بسازید. با اصول پایه‌ای شروع می‌کنیم و عمیق و عمیق‌تر به موضوع می‌پردازیم، همانطوری که مثال‌های دنیای واقعی را مرور می‌کنیم.

درس‌ها

1
مقدمه
00:52 برای دانلود لاگین کنید!
2
کامپوزر
04:34 برای دانلود لاگین کنید!
3
نصب لاراول
03:44 برای دانلود لاگین کنید!
4
آرتیزان
11:31 برای دانلود لاگین کنید!
5
env
06:16 برای دانلود لاگین کنید!
6
روتینگ
14:11 برای دانلود لاگین کنید!
7
کنترلر
19:59 برای دانلود لاگین کنید!
8
ویو
21:16 برای دانلود لاگین کنید!
9
مایگریشن
28:29 برای دانلود لاگین کنید!
10
سید در حال تکمیل
11
بلید در حال تکمیل
12
فرم در حال تکمیل
13
احرازهویت در حال تکمیل
14
هلپر در حال تکمیل
15
کالکشن در حال تکمیل
16
کوئری بیلدر در حال تکمیل
17
الوکوئنت در حال تکمیل
18
چندزبانه در حال تکمیل
19
میدلور در حال تکمیل
20
ریلیشن‌های دیتابیس در حال تکمیل
21
اونت در حال تکمیل
22
لسنر در حال تکمیل


مجتبی پاکزاد
مجتبی پاکزاد

حل مساله و چالش رو خیلی دوست دارم و رابطه خیلی خوبی با ریاضیات، برنامه‌نویسی و اقتصاد دارم. علاقه زیادی به هوش‌مصنوعی، یادگیری ماشین و موضوعات مرتبط دارم.