از اینکه می‌خواهید درباره باورژن بیشتر بدانید خوشحالیم.
باورژن در 4 آذر 96 با هدف آموزش راه اندازی شد. اما نه هر مدل آموزشی! هدف ما در باورژن آموزش درست و اصولی ابزار و تکنولوژی‌ها و ارائه راهکارها و سرویس‌های تحت وب است.
در 9 فروردین 97 ورژن جدیدی از باورژن با افزودن بخش داکیومنت پیاده‌سازی شد.
جدیدترین تغییرات بر روی شیوه آموزشی و افزایش کیفیت، در پروسه‌ی تحقیقاتی 6 ماهه از بهمن 97 شروع شد و در مرداد 98 طراحی و پیاده‌سازی این ساختار آغاز گردید.

وبلاگ

ملاک اول و آخر ما کیفیت است، وبلاگ باورژن یکی از بخش‌های تولید محتوا است که به‌طور مرتب به‌روز می‌شود. البته این یک هدف است که سعی می‌کنیم به آن عمل کنیم، ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانیم طبق زمانبندی مطالب را آماده انتشار نماییم، کیفیت را فدای کمیت نمی‌کنیم و ترجیح ما انتشار مطلب کمتر ولی باکیفیت‌تر است.

داکیومنت‌ها

در بخش داکیومنت، ترجمه داکیومنت‌های پروژه‌های اپن‌سورس را قرار می‌دهیم. اگر زبان، ابزار یا فریمورکی را می‌شناسید که جای ترجمه آن در وب فارسی خالی است، پذیرای پینشهادات شما در بخش تماس با ما هستیم. فراموش نکنید پیشنهاد و انتقادات شما برای ما خیلی باارزش است و باعث بهبود کیفیت باورژن خواهد شد. پس باورژن را بی‌بهره نگذارید.

ماموریت‌ها

مهم‌ترین ماموریت باورژن، ارائه آموزش‌ها، سرویس‌ها و خدمات با کیفیت بالا به شما مخاطب عزیز است. در این راه:
کلیه پیشنهادات و انتقادات کاربرانمان را بررسی می‌کنیم و به آن‌ها احترام می‌گذاریم.
در ارائه آموزش‌ها سعی می‌کنیم تا حد ممکن توضیحات کافی و مفهوم ارائه کنیم.

اولین و مهمترین هدف ما آموزش صحیح است، بنابراین در باورژن اولویت نوشتن شکل فنی کلمات است نه ترجمه فارسی آن. بنابراین کلماتی از قبیل لوکال، استرینگ، دیتابیس و ... به همین شکل نوشته می‌شوند و از معادل فارسی آن‌ها استفاده نخواهد شد، تنها در صورتی که در زبان فارسی متداول باشد، در داخل پرانتز و جلوی اولین کلمه معادل فارسی نوشته می‌شود.

چشم‌انداز

برخی از چشم‌اندازهای ما شامل موارد زیر است:
ارائه آموزش‌های درست و اصولی و منظم
گسترش مجموعه باورژن و زیرمجموعه‌های آن

ارزش‌ها

ارزش‌ها و اصولی که ما همیشه رعایت می‌کنیم:
آموزش درست و اصولی ابزار و تکنولوژی‌ها
تضمین و پشتیبانی کلیه آموزش‌ها
پیگیری مشکلات کاربران